Mała Gdyńska Filharmonia – poranki muzyczne dla dzieci

Muzyka | WYDARZENIE RODZINNE

Mała Gdyńskie Filharmonia – poranki muzyczne dla całych rodzin – to projekt, który istnieje na muzycznej mapie Gdyni od dziewięciu lat. Został stworzony z myślą o najmłodszych melomanach. Dzięki różnorodnym i atrakcyjnym koncertom, muzykę klasyczną kocha i poznaje coraz więcej dzieci. Przez kilka lat na naszej estradzie pojawiły się niemal wszystkie grupy instrumentów, orkiestry symfoniczne, wokaliści, chóry, żywiołowi tancerze i balet.

KONCEPCJA I PROWADZENIE: Karolina Klawitter

Bilety do kupienia TYLKO w kasie (Gdyńskie Centrum Kultury, ul. Jana z Kolna 25) oraz online. UWAGA! Biletów nie można kupić w Sali Koncertowej Portu Gdynia przed koncertem.

Koncerty odbywają się w Sali Portu Gdynia przy ul. Rotterdamskiej 9

Koncepcja i prowadzenie: Karolina Klawitter. 


„Dzień dobry panie Strauss. Już karnawał!”

5 lutego 2023, niedziela, godz. 11 KUP BILET

Drogie Dzieci, Rodzice, Dziadkowie! Nowy Rok powitamy w karnawałowym nastroju! Czy wiecie co to jest operetka? Czy uda jej się skraść Wasze serca i czy wyczaruje na scenie magię i fajerwerki? Co to jest garderoba? Czy naprawdę jest zaczarowana? Wszystkiego dowiecie się podczas lutowego poranka muzycznego. Nie zabraknie w nim tańca i operetkowych przebojów.

Wykonawcy:

Karolina Klawitter – sopran
Krzysztof Bobrzecki – baryton

Kwartet Opera w składzie:
Michał Rożek – I skrzypce, Przemysław Treszczotka – II skrzypce, Krzysztof Jakub Szwarc – altówka, Barbara Misiewicz – wiolonczela.

Tancerze zespołu Jantar

Koncepcja i aranżacje: Karolina Klawitter

„Folk and roll, czyli podróż dookoła świata”

5 marca 2023, niedziela, godz. 11 KUP BILET

Tym razem rodzinny poranek muzyczny będzie prawdziwą wędrówką po świecie. Sala Koncertowa Portu Gdynia zamieni się w słoneczną wyspę skarbów. Stanie się to dzięki naszym gościom, którzy przywiozą worki muzycznych prezentów i niespodzianek z całego świata. Usłyszycie bowiem muzykę m. in. z Macedonii, Bułgarii i Rumunii. Czekamy na Was z zespołem Zagan Acoustic.

Wykonawcy:

Paweł Zagańczyk – akordeon, Joachim Łuczak – skrzypce, Andrzej Wojciechowski – klarnet, Jarosław Stokowski – kontrabas.

Koncepcja i prowadzenie: Karolina Klawitter

  Kontakt

Gdyńskie Centrum Kultury
ul. Jana z Kolna 25
81-354 Gdynia
NIP: 586-12-13-177
REGON: 000283156