Casting Otwarty Do Grupy „W Kaczych Butach”

Spotkanie

Marzysz o aktorstwie? Chcesz wcielać się w inne postaci? Poćwiczyć występowanie przed publicznością? A może masz już doświadczenie sceniczne i chcesz je rozszerzyć? Szukasz nowej grupy teatralnej? Grupa „W Kaczych Butach” zaprasza na otwarty casting! Na zajęcia składają się ćwiczenia aktorskie, rozwojowe i logopedyczne oraz trening ze świadomości ciała.

Casting otwarty:

24 września (poniedziałek) o godz. 18:00
Centrum Kultury w Gdyni
ul. Jana z Kolna 25, Gdynia

Rok warsztatowy zakończymy pokazem i/lub spektaklem.
Zajęcia odbywać się będą w godzinach popołudniowych w poniedziałki w Gdyńskim Centrum Kultury (ul. Jana z Kolna 25).

Grupa „W Kaczych Butach”

Działa od 7 lat. Należą do niej dorośli ludzie różnych profesji, których łączy atencja wobec sceny. Ma na koncie następujące realizacje: „Miłość bliźniego”, „Umowa o arcydzieło”, „Superświetnie” oraz „Marzenia”. W zeszłym roku za spektakl „Umowa o arcydzieło” otrzymała II nagrodę oraz nagrodę publiczności na Festiwalu Teatrów Amatorskich Legionowo.

Prowadząca:

Magdalena Bochan-Jachimek

Aktorka, animatorka, improwizatorka, reżyserka, producentka, a także magister ochrony środowiska – współczesna kobieta renesansu. Prowadzi autorskie imprezy – „Teatrzyk Bezwstydny” oraz „Teatrzyk Młodego artysty”, obecnie można ją zobaczyć w monodramie „Mamy problem” oraz spektaklu „Bez przesady”, obydwa spektakle nagradzana na festiwalach teatralnych. Stypendystka Marszałka Województwa Pomorskiego.