,,A moc jest kobietą” | spotkanie

SPOTKANIE

Zapraszamy na trzecie spotkanie z cyklu ,,A moc jest kobietą”.
Cykl spotkań jest sponsorowany przez Fundację Imienia Izabeli Trędowicz.

Spotkania są prowadzone w panelach, wykładowo-spotkaniowym oraz ruchowym. Zapraszamy nauczycieli Salsy, Bachaty, kosmetologów, pedagogów, terapeutów, lekarzy…
Oj będzie się działo! Gdynio nadchodzimy! My kobiety pełne mocy!

Sobotnie spotkanie poprowadzi Iwona Kalinowska. Opowie jak sprawić aby życie było bajką, jak tworzyć dobrostan, aby żyć pięknie. Co sprawia że wzrastamy, a co jest ograniczeniem. Jak tworzyć wspaniałą rzeczywistość, aby doświadczać szczęścia i być radosnym. Opowie o tym, jak kobieca łagodność jest drogą do nowych wartości w życiu. Jak być kobietą spełnioną w podróży życia.

Iwonka Kalinowska z wykształcenia chemik, z praktyki nauczyciel i bizneswoman. Pasjonatka życia w zachwycie. Coach, terapeuta duchowy. Kobieta inspirująca do rozumienia siebie i swojej kobiecości głębiej, do odkrywania kim jesteśmy na prawdę, inspirująca do życia z dziecięcą radością. Prywatnie kobieta piękna i pełna miłości do wszystkiego. Wielbicielka jogi i kontaktu z naturą.

Po wykładzie zapraszamy do tańca.
Spotkanie zakończymy słodkim poczęstunkiem.
Zapraszamy 4.03 o godzinie 12.00 w Cafe Kultura w Gdyńskim Konsulacie Kultury przy ulicy Jana z Kolna 25.

Zapisy: mail – strona@izabelatredowicz.pl

04.03.2023, sobota, godz. 12:00
Cafe Kultura Konsulat Kultury ul. Jana z Kolna 25
Wstęp wolny, obowiązują zapisy.