Biznesowe szybkie randki – z sesją zdjęciową

SPOTKANIE

BIZNESOWE SZYBKIE RANDKI – z sesją zdjęciową
organizator: Eventy i Prezenty

BILETY: https://bit.ly/3chIKp6

BIZNESOWE SZYBKIE RANDKI
Spotkania opierające się na koncepcji speed datingu, czyli szeregu rozmów z różnymi ludźmi w ograniczonym czasie. Tutaj nie znajdziesz „drugiej połówki”, ale możesz znaleźć pracę, współpracownika czy klienta!Randki odbywają się w kawiarni w Konsulacie Kultury w Gdyni w ramach cyklu #kulturalnybiznes.

SPOTKANIE JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:
– Masz nowy biznes lub właśnie go rozwijasz
– Szukasz osób do współpracy na stałe lub przy jakimś projekcie
– Jesteś freelancerem i poszukujesz zleceń
– Szukasz pomysłu na własną działalność/szukasz pracy
– Chcesz nawiązać nowe współprace i znajomości biznesowe
– Chcesz rozszerzyć swój biznesowy światopogląd
– Potrzebujesz zdjęcia/portretu biznesowego
– Szukasz biznesowych inspiracji
– Szukasz nowego kanału promocji
– Chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się na rynku i w branży
– Masz do zaoferowania usługę lub produkt!

JAK WYGLĄDAJĄ BIZNESOWE RANDKI?
1. Uczestnicy siadają parami przy stolikach. Jedna z osób zostaje „bez pary” i w tym czasie ma sesję zdjęciową.
2. Przez 3-5 minut możesz porozmawiać z drugą osobą przy stoliku o swojej firmie oraz usługach/produktach lub po prostu możecie wymienić się doświadczeniami. Możecie też wymienić się wizytówkami czy kontaktami w social mediach.
3. Po tym czasie zmieniasz stolik i rozmawiasz z następną osobą. Kolejność będzie ustalona przez organizatora.
4. Możesz zostawić nam kontakt i poprosić o zaaranżowanie kolejnego spotkania!
5. Każda z osób otrzyma kawę/herbatę i ciasto. Oczywiście woda również będzie zapewniona. Polecamy przyjść kilka minut szybciej, a zaczniemy punktualnie.

KORZYŚCI
Jest ich bardzo wiele! Po pierwsze: nawiązujesz wartościowe relacje biznesowe. Poza tym zwiększasz swoją rozpoznawalność na przyszłość oraz pokazujesz swoją obecność na rynku. Możesz znaleźć pracowników i współpracowników lub klientów. Jesteś na bieżąco z nowinkami rynkowymi i możesz sprawdzić swoje pomysły na produkty i usługi na neutralnym gruncie. A do tego wszystkiego zweryfikujesz swoje kwalifikacje i uzyskasz odpowiedzi na interesujące Cię tematy.Poza tym na takich spotkaniach rozwijasz umiejętności miękkie – nabierasz pewności siebie, rozwijasz umiejętności sprzedażowe i kreujesz swój wizerunek w branży.

PRZYGOTOWANIE
Zastanów się nad tym, jak w krótki sposób się przedstawić oraz opowiedzieć o sobie i swojej działalności. Przemyśl to, w jaki sposób najlepiej zainteresować potencjalnych partnerów/partnerki biznesowe.Przed sesją biznesową weź pod uwagę swój wygląd. Zastanów się, jak chcesz się prezentować na zdjęciu biznesowym.

SESJA ZDJĘCIOWA
Wiemy, że w obecnych czasach biznesowe zdjęcia to podstawa na stronie internetowej, profilu na LinkedIn czy w innych mediach.Wiemy też, że małe biznesy nie zawsze mają fundusze na wykonanie pełnej sesji zdjęciowej dla siebie czy pracowników. A czasem pełna sesja nie jest po prostu potrzebna! Dlatego proponujemy złoty środek:W czasie naszego spotkania każdy z uczestników będzie miał kilka minut na to, żeby fotografka zrobiła mu profesjonalne zdjęcie biznesowe. Taki portret będzie idealny na powyższe portale czy do wykorzystania w pracy. Każdy uczestnik otrzyma po spotkaniu przynajmniej 1-2 takich zdjęć, udostępnionych we wspólnym folderze.Zgłaszając się, wyrażasz jednocześnie zgodę na to, żeby zdjęcia udostępnione były wspólnie ze zdjęciami innych uczestników.